Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24 w Płocku

Aktualności

 Kanał nowości
  • Nie znaleźliśmy żadnych nowych postów

Turystycznie we wrześniu.

Turystycznie we wrześniu.
Wrzesień 30
13:54 2017

Z przyjemnością wspominamy górskie wycieczki oraz zabytki, które zobaczyliśmy po raz pierwszy. Wyjazd na zieloną szkołę w dniach 5- 8 września 2017 do Zakopanego uczniowie klas młodszych uznali za niezwykle udany. Wycieczka bez rodziców, w towarzystwie przyjaciół i nauczycieli to prawdziwa szkoła samodzielności, zaradności oraz nabywania nowych kompetencji społecznych i poznawczych. Dziewięcioosobowa grupa zuchów przetarła szlaki polskich Tatr oraz Małopolski :  w Zakopanem, Dolinie Kościeliskiej, w Krakowie na Wawelu, w Sukiennicach i na Starówce. W drodze powrotnej uczniowie  zwiedzili Sanktuarium na Jasnej Górze.

 

Related Articles

Znajdź nas na Facebook

Archiwa

Kategorie